добавить в избранное       сделать стартовой

АВТОШКОЛА

Категория "B"
в Киеве

ТЕХОСМОТР

Государственный техосмотр авто

ASSISTANCE

Помощь в дороге

ЭВАКУАТОР

Служба эвакуации

ЭКСПЕРТ

Обучение персонала

TRADE-IN

Комиссионная площадка
Богдан 2110: новое прочтение классики

КАБРІОЛЕТ

RANGE ROVER EVOQUE

КАБРІОЛЕТ

RANGE ROVER EVOQUE

21:28 27 февраля 2012

Поделиться:

Опубликовать в своем блоге livejournal.com

КОНЦЕПТ-КАР RANGE ROVER EVOQUE У КУЗОВІ КАБРІОЛЕТ БУДЕ ПРЕДСТАВЛЕНО НА ЖЕНЕВСЬКОМУ МОТОР ШОУ 2012

Land Rover представить концепт Range Rover Evoque у кузові кабріолет на Женевському Мотор Шоу 2012. Концепт кабріолета Evoque розкриє новий потенціал для першого у світі кабріолета - SUV преміум класу.

Цей сміливий концепт спирається на світовий успіх Evoque та продовжує традицію створення та розвитку нових ринкових сегментів притаманну Land Rover. Концепт-кар буде представлено для оцінювання потенціалу того, який наступний автомобіль варто представити провідному бренду SUV.


Концепт було розроблено директором з дизайну Land Rover Джері МакГоверном та його командою. "Краса Evoque сама собою веде до ідеї створення кабріолету. Це дослідження є не традиційним втіленням дизайну кабріолета – ми наполегливо працювали з лініями Evoque для того, щоб зберегти виразні форми і в той же час створити щось унікальне та надзвичайно жадане." - говорить Джері МакГоверн.

Основою концепт-кара кабріолета став Range Rover Evoque у кузові купе. Його оснащено функцією преміум-класу повного складання даху з системою захисту при перекиданні [ROPS]. Універсальність концепту доповнюється  відкидними підніжками та комфортом пакету сидінь для чотирьох пасажирів. Автомобіль було розроблено з ДНК Land Rover в його серці, зберігаючи при цьому ключові характеристики, такі як командирська посадка та всюдихідні можливості. 

Під час створення концепту, за мінімальних змін ваги та жорсткості при крученні, були збережені драматична бокова лінія Evoque та його виразні форми. Дах акуратно складається до ніші, оснащеної механізмом складання, та яку розміщено нижче поясної лінії.

Всередині концепт-кар Evoque оснащено багаторазово визнаними технологіями Terrain Response, системою камер кругового огляду, допоміжною системою при паркуванні та провідною у класі розважальною системою з 8-дюймовим сенсорним екраном  Dual View та, розробленою британськими аудіо-експертами, акустичною системою  Meridian. Концепт кабріолета Evoque у новому кольорі кузова  Causeway Grey (металік)  оснащено унікальними  21” легкосплавними колісними дисками Titan Silver. Салон представлено зі шкіряними сидіннями кольору Lunar та Ivory зі спортивними перфорованими панелями та контрастним швом Ivory.

Range Rover Evoque знаходиться у продажі 6 місяців, отримав міжнародне визнання та користується успіхом у продажах у 170 країнах, досягаючи визначного рівня задоволення клієнтів. Evoque було представлено на розгляд міжнародної преси і на сьогодні автомобіль здобув більше ніж 90 міжнародних нагород. 

Джон Едвардс, бренд-директор Land Rover, говорить: "Концепт кабріолета Evoque – це новий переломний момент в історії Evoque, який визначає потенціал  подальшого розвитку моделі та надає клієнтам ширший вибір у той же час здобуваючи нову аудиторію для бренду. Ми з захватом будемо спостерігати за враженнями від концепту зважаючи на те, що ми творимо винятковий успіх Evoque."

Концепт-кар кабріолету Evoque буде представлено в Женеві як інженерне та дизайнерське втілення. Плани виробництва ще не підтверджені.  
 Поделиться:

Опубликовать в своем блоге livejournal.com240x350
240x180
88x31
100x100


Наши партнеры

Скоро на портале:

Ломайте стереотип. Citroen - замечательно!

Скоро на портале:

Ломайте стереотип. Citroen - замечательно!
Богдан 2110: новое прочтение классики

АВТОШКОЛА

Категория "B"
в Киеве

ТЕХОСМОТР

Государственный техосмотр авто

ASSISTANCE

Помощь в дороге

ЭВАКУАТОР

Служба эвакуации

ЭКСПЕРТ

Обучение персонала

TRADE-IN

Комиссионная площадка
Использование авторских материалов нашего сайта возможно с разрешения редакции. Редакция может не разделять мнение авторов и не несет ответственности за содержание рекламных материалов.
Все свои пожелания, предложения или замечания вы можете отправлять на или обращаться по тел. 38 044 428 59 60. AutoCom © 2009