добавить в избранное       сделать стартовой

АВТОШКОЛА

Категория "B"
в Киеве

ТЕХОСМОТР

Государственный техосмотр авто

ASSISTANCE

Помощь в дороге

ЭВАКУАТОР

Служба эвакуации

ЭКСПЕРТ

Обучение персонала

TRADE-IN

Комиссионная площадка
Богдан 2110: новое прочтение классики

Нік Хайфільд у якості запрошеного пілота

Porsche Mobil 1 Supercup

Нік Хайфільд у якості запрошеного пілота

Porsche Mobil 1 Supercup

01:47 12 июля 2012

Поделиться:

Опубликовать в своем блоге livejournal.com

 Нік Хайфільд візьме участь в Porsche Mobil 1 Supercup у якості запрошеного пілота

 
Штутгарт. Нік Хайфільд змагатиметься в Porsche Mobil1 Supercup вперше в житті. Він дебютує в двадцятому, ювілейному сезоні найшвидшого монокубку - Porsche Mobil 1 Supercup, який пройде 20-22 липня в Хокенхаймі. На запрошення Porsche AG Нік Хайфільд керуватиме одним з автомобілів Porsche 911 GT3 Cup потужністю 450 к.с. у сьомих перегонах сезону. 
 
«Для мене – виклик змагатися з кращими гонщиками Porsche у Суперкубку. Я усвідомлюю, що тримати темп лідерів буде досить складно, що робить це завдання ще більш захопливим,» - коментує Нік Хайфільд. З 2000 до 2011 року 35-річний німецький гонщик змагався за такі команди, як BMW, Renault, Sauber та Williams. За свою кар’єру він 13 разів підіймався на подіум і встановив декілька рекордів, зокрема став самим стабільним пілотом, фінішувавши в усіх перегонах 18-етапного чемпіонату. У змаганнях Formula 1 у 2007 році він посів п’яте місце в загальному заліку, в 2008 році завершив сезон шостим. Найбільшого спортивного успіху Нік досяг цього року в перегонах «24 години Ле Ману». Продемонструвавши відмінний результат, він забезпечив команді четверте місце. 
 
Нік з нетерпінням очікує на свої перші перегони за кермом Porsche, і не в останню чергу через те, що вони будуть частиною гоночного вікенду Formula 1 на Хокенхаймрингу. «В Ле Мані я знову відчув на власному досвіді, скільки емоцій викликає бренд Porsche у людей, у моїй особистій колекції є два автомобілі Porsche. Участь в перегонах, безперечно, стане незабутнім досвідом». 
 
Йонас Краусс, голова Porsche Mobil 1 Supercup в Porsche Motorsport, не може уявити кращого пілота для VIP-автомобіля в Хокенхаймі. «Нік, безперечно, довів, що він – відмінний пілот в перегонах Formula 1», - коментує він. – «Проте його виїзд на 911 GT3 Cup в Хокенхаймі – не лише щось особливе для фанів Суперкубку. Це також додаткова мотивація для наших пілотів триматися на рівні такого досвідченого та швидкого колеги. Але запрошені з інших гоночних серій пілоти мають мало шансів завершити перегони на високій позиції, оскільки рівень учасників Porsche Mobil 1 Supercup дуже високий».
 
Перегони Porsche Mobil 1 Supercup – найшвидший монокубок у світі, який є частиною перегонів Formula 1 з 1993 року. Участь в змаганнях беруть на 100% ідентичні спортивні автомобілі Porsche 911 GT3 Cup потужністю 450 к.с. Спортивний автомобіль, який випускається в найбільшій кількості та найкраще продається, створено на базі полегшеного спортивного автомобіля 911 GT3 RS, дозволеного для використання на дорогах загального користування.
 


Поделиться:

Опубликовать в своем блоге livejournal.com240x350
240x180
88x31
100x100


Наши партнеры

Скоро на портале:

Ломайте стереотип. Citroen - замечательно!

Скоро на портале:

Ломайте стереотип. Citroen - замечательно!
Богдан 2110: новое прочтение классики

АВТОШКОЛА

Категория "B"
в Киеве

ТЕХОСМОТР

Государственный техосмотр авто

ASSISTANCE

Помощь в дороге

ЭВАКУАТОР

Служба эвакуации

ЭКСПЕРТ

Обучение персонала

TRADE-IN

Комиссионная площадка
Использование авторских материалов нашего сайта возможно с разрешения редакции. Редакция может не разделять мнение авторов и не несет ответственности за содержание рекламных материалов.
Все свои пожелания, предложения или замечания вы можете отправлять на или обращаться по тел. 38 044 428 59 60. AutoCom © 2009