добавить в избранное       сделать стартовой

АВТОШКОЛА

Категория "B"
в Киеве

ТЕХОСМОТР

Государственный техосмотр авто

ASSISTANCE

Помощь в дороге

ЭВАКУАТОР

Служба эвакуации

ЭКСПЕРТ

Обучение персонала

TRADE-IN

Комиссионная площадка
Богдан 2110: новое прочтение классики

8 000 МИЛЬ / 50 ДНІВ

DISCOVERY З БІРМІНГЕМА ДО ПЕКІНУ

8 000 МИЛЬ / 50 ДНІВ

DISCOVERY З БІРМІНГЕМА ДО ПЕКІНУ

14:58 27 марта 2012

Поделиться:

Опубликовать в своем блоге livejournal.com

ЗА КОРДОН З БІРМІНГЕМА ДО ПЕКІНУ

Із нагоди святкування випуску 1000000го Discovery компанія Land Rover розпочала експедицію «Подорож Discovery», яка вирушила у напрямку м. Пекін, Китай з м. Бірмінгем, Великобританія 29 березня 2012 року.

Експедиція у складі 12 осіб на трьох Discovery 4 перетне 13 країн, розташованих між Великобританією та Китаєм та долатиме деякі з пустельних та найвіддаленіших регіонів планети.

 


Прибувши на територію України 12 березня «Подорож Discovery» ненадовго зупинилась у Львові, зустрічаючи на своєму шляху цікаві для учасників пробігу гужові транспортні засоби.  

 


У Львові, а потім і у Києві, перш ніж тиждень перебування на Україні добіг завершення, найцікавішими відкриттями стали 2 дивовижні музеї.
На вузькій та непомітній вуличці старого міста Львова, розмістився музей-аптека, який і на сьогодні активно виконує свою роль аптеки.  Увійшовши до музею у вас складається враження, ніби ви повернулися назад у далеке минуле – у кімнатах розміщені декоративно підписані горщики, тарілки та контейнери.
За вхідним порталом розмістились кімнати, сходи, що пантеличать своїм лабіринтоподібним розміщенням, і де в далекі часи готували лікарське зілля, лосьйони та лікарські засоби, а сьогодні їх замістили сучасні препарати.

 


У Києві все отримало іншого виміру. Якщо б ми розмістили на великому на просторому Land Rover Discovery 4 експонат Музею мікромініатюр - корабель завдовжки 3,5 мм, що складається майже з 400 золотих деталей, то він би просто загубився у бруді, яким покрилися авто за час подорожі. 
На щастя, ці неперевершені роботи мікро-мистецтва знаходяться в руках майстра, народного художника України Миколи Сядристого, який запропонував оглядовий тур роботами та музеєм учасникам подорожі.

 


15 березня 2012 року, під час прес-конференції з учасниками «Подорожі Discovery», директор з організації пробігу Джеремі Харт зазначив: «Україна є для нас стратегічно важливою країною на шляху до Пекіна, оскільки на її території ми маємо змогу створити надзвичайну кількість історій та розповісти про них спільноті. Головною метою нашої подорожі є збір 1 000 000 фунтів стерлінгів для проекту з очищення води в Уганді, який здійснюється під керівництвом Федерації Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.»

 

Київ - одеса

Подорож Discovery мала значний прогрес у доланні шляхів  протягом вихідних, породжуючи від  української столиці Києва до курортного міста Одеси, а потім побережжям Чорного моря до Севастополя. Чотири автомобілі Land Rover Discovery прослідували 1500-кілометровою трасою E95, що тягнеться від Мерзифону (Туреччина) до Санкт-Петербургу (Росія) та є аналогом Route 66. 

 

На шляху до Одеси

 

Подорож Discovery зустрічає мерія міста Одеси

 

Подорож Discovery перед Потьомкінськими сходами

 

Подорож Discovery на мальовничому лемані Одеси


У «Подорожі Discovery» приймають участь автомобілі Discovery, які зійшли з виробничої лінії і не оснащені додатково для проходження складних дорожніх умов, це звичайні автомобілі, які купують клієнти Land Rover для повсякденного вжитку.
 Поделиться:

Опубликовать в своем блоге livejournal.com240x350
240x180
88x31
100x100


Наши партнеры

Скоро на портале:

Ломайте стереотип. Citroen - замечательно!

Скоро на портале:

Ломайте стереотип. Citroen - замечательно!
Богдан 2110: новое прочтение классики

АВТОШКОЛА

Категория "B"
в Киеве

ТЕХОСМОТР

Государственный техосмотр авто

ASSISTANCE

Помощь в дороге

ЭВАКУАТОР

Служба эвакуации

ЭКСПЕРТ

Обучение персонала

TRADE-IN

Комиссионная площадка
Использование авторских материалов нашего сайта возможно с разрешения редакции. Редакция может не разделять мнение авторов и не несет ответственности за содержание рекламных материалов.
Все свои пожелания, предложения или замечания вы можете отправлять на или обращаться по тел. 38 044 428 59 60. AutoCom © 2009